پاورپوینت عایق صوتی و حرارتی

پاورپوینت عایق صوتی و حرارتیپاورپوینت عایق صوتی و حرارتی|1902260|wgd|پاورپوینت عایق صوتی و حرارتی
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان پاورپوینت عایق صوتی و حرارتیقابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

.

دانلود پاورپوینت با موضوع عایق صوتی و حرارتی

در قالب ppt ودر105اسلاید، قابل ویرایش

فهرست:

3

مقدمه

6

تعریف عایق

8

عایق کاری ساختمان

10

انواع عایق کاری

12

عایق ها چگونه ارزیابی می شوند

20

مزایای عایق کاری

28

انواع عایق ها

29

عایق های گرمایی(حرارتی )

36

عایق های گرمایی تشعشعی (فلزی )

39

عایق های رطوبتی

44

عایق های گرمایی هوایی و خلأ

46

عایق های صوتی

53

انواع مصالح عایق های حرارتی

105

چند راهنمایی

تعریف عایق:

همراه با پيشرفت تكنولوژي در زمينه هاي مختلف صنعتي سيستم هاي عايق بندي نيز پيشرفت فراوان داشته است كه با نگاهي به گذشته مي توان اين موضوع را بررسي كرد در قديم الايام از روش سنتي كاه گل براي عايق نمودن سقف ها استفاده مي شد سپس روش قير گوني و اسفالت و نهايتا عايق پيش ساخته امروز جايگزين روش هاي كهنه و قديمي به دليل امتيازات فراوان آن شد.

بطور کلی مواد عایق به موادی گفته می شود که انتقال حرارت را ازمحلی به محلی دیگر به تاخیر انداخته و یا متوقف سازند. بنابراین مواد عایق باعث کاهش تلفات انرژی می شوند.

عایق کاری ساختمان

عایق کاری نقش بسیار مهمی در گرم نگه داشتن ساختمان در فصل زمستان و خنک نگه داشتن آن در فصل تابستان دارد. به کمک عایق کاری می توان یک خانه را در زمستان 5 درجه گرمتر و در تابستان 10 درجه خنک تر نگه داشت

انواع عایق کاری :

1- عایق هایی که در ساختار آنها حبابهای هوا وجود دارد و باعث کاهش هدایت حرارت می شوند.

2- عایق هایی که حرارت را باز می تابند.پشت این عایق ها باید حدود 20 میلی متر فاصله هوایی تعبیه شود.مطالب دیگر:
📗پاورپوینت شبکه حسگر📗پاورپوینت شبکه های حسگر بیسیم📗پاورپوینت ماشین تورینگ📗پاورپوینت آشنایی مختصر با نرم افزار مایا📗ارزیابی تیپ گاو شیری و شاخصه انتخاب اسپرم📗پاورپوینت آشنایی با انواع پنیر📗پاورپوینت روش‌های تامین مالی و تاثیر هر یک از آنها بر ثروت سهامداران📗قدرت ضمیر نا خودآگاه📗پاورپونت کنفرانس زبان تخصصی📗کارت ویزیت دو رو لایه باز PSD عکاسی📗کارت ویزیت دو رو لایه باز PSD مخصوص املاک📗پژوهش ساعت دیجیتال برای avr به زبان سی📗نرم افزار آموزش عریضه نویسی📗جایگاه امام معصوم بعد از رحلت پیامبر (ص)📗مقاله کمک فراصوت به استخراج مایع – مایع📗مقاله کسوف و خسوف📗مقاله کانی ها و سنگ ها📗کاتالیزگرها و مکانیسم عملکرد و کاربرد آنها در صنایع📗چهار لایه زمین📗چشمه طبیعی آبگرم محلات📗واكنش شیمیایی اسید و باز📗هیبریدها📗هوای مایع📗هوا زدگی📗نگاهی به کف اقیانوس